Новини    Компанията    Продукти    Приложения    Услуги и софтуер    Въпроси    Контакти    Карта на сайта   
Начало > Продукти > Мултисервизни Мултиплексори > PDH/SDH мултиплексори > Мултиплексор E3 (12xE1+LAN) > Блок управление с мрежови и потребителски интерфейси :
[]




Click here to register.

Блок управление с мрежови и потребителски интерфейс  
 
  Технически данни
  • Линеен интерфейс:
    • Оптичен предавател: Laser
    • Оптичен приемник: PIN photodiode
    • Тип на оптичния кабел: "single mode"
    • Брой на оптичните влакна: 2 или 1
    • Оптична мощност на предаване ТХ: -13dB
    • Оптична мощност на приемане RX: -34dB
    • Дължина на вълната: 1310nm/1550nm
    • Код: NRZ scrambled
    • Конектор: SC/PC
    • Скорост: 12 х 2048 kbit/s payload + 8 Мbit/s payload
    • Затихване на сигнала по оптичния кабел: 21dB
  • Потребителски интерфейс:E1
    • Брой портове: 12
    • Скорост : 2048 kbit/s ±50ppm; G.703;
    • Koд:HDB3
    • Импеданс: 120 ома или 75 ома с адаптер
    • Конектор: BNC/RJ 45
  • Потребителски интерфейс: Ethernet
    • Брой портове: 1
    • Конектор: RJ 45
    • Router/Bridge функционалност:
      • Transparent MAC-Layer Bridge (IEEE 802.1d)
      • До 10000 MAC адреса
      • WAN Protocol: HDLC
      • Full duplex
      • Compress
      • Filtratio
  • Детектори на основните алармени състояния
  • Управление: локално и дистанционно
  • Интерфейс за управление: RS.232
  • Захранване: Директно захранване: -48V DC
    •  Директно захранване: -48V DC
    •  С конвертор AC/DC: 230V/22V, AC/DC
  • Температурен диапазон: от -5°С до +45°С
Copyright © 1990-2017 ЕКоКоМС ООД. Всички права запазени.

Валиден CSS!