Новини    Компанията    Продукти    Приложения    Услуги и софтуер    Въпроси    Контакти    Карта на сайта   
Начало > Продукти > Мултисервизни Мултиплексори > PDH/SDH мултиплексори > Мултиплексор PDH E2-NG > Блок управление с мрежови и потребителски интерфейси :
[]




Click here to register.

Блок управление с мрежови и потребителски интерфейс  
 
  Технически данни

Блок изпълнява функциите на управляващ. мрежови и потребителски блок

  • Мрежови интерфейси: Оптичен Е2
    • Линеен код: CMI optical /NRZ scrambled
    • Мощност на предаване TX: -13dBm
    • Мощност на приемане RX: -34dBm
    • Брой на интерфейсите: 1
    • Скорост: 8 Мbit/s
    • Максимално затихване на сигнала по оптичния кабел: 21dB
    • Дължина на вълната: 1310nm/1550nm
    • Оптичен предавател: Лазер
    • Оптичен приемник: PIN фотодиод
    • Конектор: FC/PC или SC/PC
    • Тип на оптичен кабел: "single mode"
    • Брой на влакната: 2 или 1
    • Контрол и управление: локално и дистанционно
    • Интерфейс за управление: RS.232
  • Потребителски интерфейс:
    • Брой портове: 4
    • Скорост : 2048 kbit/s ±50ppm; G.703;
    • Код:HDB3
    • Импеданс: 75 ома или 120 ома с адаптер
    • Конектор: BNC /RJ48
  • Управление: локално и дистанционно
    • Интерфейс за управление: RS.232
    • Опция:Интерфейс за управление SNMP
Copyright © 1990-2017 ЕКоКоМС ООД. Всички права запазени.

Валиден CSS!