Новини    Компанията    Продукти    Приложения    Услуги и софтуер    Въпроси    Контакти    Карта на сайта   
Начало > Продукти > Устройства за достъп > Мултиплексор Е3 :
[]




Click here to register.

Оптичният Мултиплексор Е3 е нова генерация цифрови мултиплексори с висока степен на интеграция и намалена конусмация с повишени функционални възможности.

Оптичният Мултиплексор Е3(16хЕ1) с централизирано управление може да се раположи както в 19" шаси FMX с височина 6U, така и в  самостоятелно шаси с височина 2U. Устройството има възможност за дистанционно наблюдение посредством SNMP.

Технически данни 

  • Линеен интерфейс:Е3
    • Оптичен приемник: PIN photodiode
    • Оптичен предавател: Laser
    • Тип на оптичния кабел: "single mode"
    • Брой на оптичните влакна: 2 или 1
    • Оптична мощност на предаване ТХ: -13dB
    • Оптична мощност на приемане RX: -34dB
    • Дължина на вълната: 1310nm/1550nm
    • Код: NRZ scrambled
    • Конектор: SC/PC
    • Скорост: 34 Mbit/s 
    • Затихване на сигнала по оптичния кабел: 21dB
  • Потребителски интерфейс:
    • Брой портове: 16
    • Скорост : 2048 kbit/s ±50ppm; G.703;
    • Код:HDB3
    • Импеданс: 75 ома или 120 ома с адаптер
    • Конектор: BNC
  • Управление: локално и дистанционно
  • Интерфейс за управление: RS.232
  • Опция:Интерфейс за управление SNMP
  • Захранване:
    • Директно захранване: -48V DC
    • С конвертор AC/DC: 230V/22V, AC/DC
  • Температурен диапазон: от 0°С до +50°С
  • Размери: 290х260х80 мм
  • Тегло: 700г
Copyright © 1990-2017 ЕКоКоМС ООД. Всички права запазени.

Валиден CSS!